“Бюджет участі. ДІТИ"

6 лют. 2024
Стартував проєкт “Бюджет участі. ДІТИ — 2023-2024 ”

Увага!    Стартував проєкт “Бюджет участі. ДІТИ — 2023-2024 ”

З 5 лютого учні 5-9 класів Гімназії №28 (директорка Наталія Бондаренко) будуть мати  можливість обирати найкращі проєкти “Бюджет участі. Діти 2023-2024 ”. Авторами проєктів стали здобувачі освіти, які навчаються в 7-9 класах. З  проєктами    можна ознайомитись на платформі для  голосування  за проєкти  “Бюджет участі. Діти”.  Голосування в Гімназії №28 вже розпочалося.                                                                                                                                                                                                                 Шановні учні, зробіть усвідомлений вибір та  голосуйте  саме за той проєкт, який  ви вважаєте  найпотрібнішим. Бажаємо успіхів у голосуванні!