Музей "Обереги"

Шкільний етнографічний музей «ОБЕРЕГИ» став учасником міського  конкурсу екскурсоводів. Ми обрали напрямок «Українські обереги» .

Грицан Олександр, учень 8-А  класу представив тематичну екскурсію «Рушники- крила України». Йому допомагали Грицан Анна учениця 4-А класу, Цюх Софія, Петрушевська  Богдана учениці 8-А класу та учні 11 –А класу Ус Євген, Чабан Анна.

Щоб почуття веселі  і сумні

Могли ми з вами передати

Давайте навчимось на полотні

І ми сьогодні з вами  вишивати

Запрошуємо на екскурсію.

Бублейник Н.М.,

керівник музею «Обереги»

Музею присвоєно звання!

Шкільний етнографічний музей «Обереги» рішенням Міністерства освіти і науки України в 2017 році одержав звання «зразкового» (наказ №622 від 24.04.2017 р.).

З 2014 році музей ішов до цієї перемоги. За цей час його  відвідало більше 4 тисяч екскурсантів, він має у своєму розпорядженні більше 300  експонатів,що  об’єднані в  6 експозицій та 2 міні - музеї (« Музей одного експонату», музей у валізі).

Музей це осередок  національного виховання. Тут проходять виховні години, конкурси, майстри класи. До Дня українського козацтва були проведені оглядові екскурсії та заочні мандрівники «Вулицями старого Романково»

Рада музею стала ініціатором участі у Всеукраїнському конкурсі «Моя Батьківщина - Україна». Творча група на чолі з учителем української мови та літератури Приходько Н.О. у міському турі конкурсу зайняла І місце у номінації «Із батьківської криниці», представили роботу «Хата моя, біла хата…».

30.11.2017 року музей відвідала молода група учителів української мови та літератури, що  стали учасниками  міського семінару філологів. Свої враження вини залишили в книзі відгуків/