Методична робота

Участь педагогів закладу у Тринадцятій   Міжнародній виставці  «Інноватики в сучасній освіті» в місті Київ

19-22 жовтня 2021 р. в м. Київ в відбулася ХІІІ Міжнародна виставка  «Інноватика в сучасній освіті», де творча група педагогів закладу представила свої інноваційні наробки  у конкурсі з таких номінацій:

• Психологічний супровід освітніх реформ
  • Упровадження інноваційних підходів, методів і форм при викладанні предметів природничо – математичного циклу.

Програма НУШ в дії

В  Гімназії № 28 вчитель 4- А класу Бовшик О.В. створила в освітньому просторі класу такі умови, що її учні із задоволенням спішать  опановувати основи знань.

Кілька перших тижнів учитель витратила на формування колективу – проводила ігри та тренінгові вправи. Прагнула до створення родинного затишку. Діти   відчули, що вони потрібні вчителю, бо  Ольга Василівна намагається частіше казати їм про свої відчуття щодо спільної роботи, розповідати про своє дитинство. Це дозволяє налагодити “відкриті” стосунки. Вчитель, який ділиться з учнями своїм особистим,  може чекати у відповідь такої ж довіри.

Під час планування роботи вчитель передбачає ігрові, динамічні моменти, щоб учні мали зміну розумової діяльності та рухливої  активності. Вчителька урізноманітнює діяльність за допомогою нових засобів навчання: ЛЕГО-конструктор, фішки для звукового аналізу. В освітньому процесі вона широко використовує  Е-навчальне середовище. Діти грають в навчальні ігри онлайн, переглядають безліч відео та слухають музичні твори. Вчитель намагається залучити всі органи чуття дитини для всебічного вивчення предмету дослідження. Проекти учні роблять разом – тож часто застосовується групова робота. Діти опановують  її поступово , бо багато працюють в парах,   вчаться  толерантності та дружелюбності.

Вдало і цікаво у родинному колі проходять ранкові зустрічі, обмін інформацією, різноманітні виховні заходи, теплі родинні свята.