ДПА 2023-2024 н.р.

МОН визначило, з яких предметів учні складатимуть ДПА-2023

МОН затвердило переліки навчальних предметів, з яких у 2022/2023 н. р. проводитимуть державну підсумкову атестацію.

Учні 4-х класів складатимуть:
  • українську мову;
  • математику;
  • мову національної меншини чи корінного народу (у класах із навчанням або вивченням відповідних мов; складання цього предмета можливе за заявою одного з батьків або опікунів і за рішенням педради).
Учні 9-х класів складатимуть:
  • українську мову;
  • математику;
  • один з предметів (за рішенням педради):
    • для класів з українською мовою навчання, в яких не вивчається мова національної меншини або корінного народу: біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова, інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія;
    • для класів з навчанням або вивченням мови національної меншини або корінного народу: біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова, інформатика, інтегрований курс «Література», історія України, мова національної меншини, мова корінного народу, основи правознавства, українська література, фізика, хімія.

Учні, які завершують здобуття початкової, базової середньої освіти, складатимуть ДПА у закладі освіти в письмовій формі.