22 лют. 2024
21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільс-тво не може існувати без мови — засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі до-свіду сучасникам і наступним поколінням. До відзначення Міжнародного дня рідної мови традиційно долучилася і Гімназія №28(директор Наталія Бондаренко). Здобувачі освіти були учасниками виховної години “Подолаємо тебе враже, рідним словом”, долучилися до унікальних мандрівок “Кожна мова уні-кальна”, марафону “Мовна головоломка”, гри-вікторини з Lego”Моя мова калинова” та інші. А на перер-вах найактивніших учнів чекали різноманітні конкурси: мовознавча вікторина “Подорож океаном рідної мови”, конкурсна вікторина “Народ скаже як зав’яже”, пісенний вернісаж “Лине пісня солов’їна”, фестиваль віршів з української мови “ Наша мова калинова”. Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.