Організація виховного процесу

Протягом І семестру 2019-2020н.р. творча група вчителів та учнів закладу продовжила участь у міському інноваційному проекті щодо виховання екологічної культури дітей, учнів та їх батьків «Впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів – крок до сталого розвитку».  Слід відмітити вагомий вклад в екологічне виховання учнів учителя екології Дроздової Н.М., вчителів основ здоров'я Гопки І.Л., Дубіковської О.В., вчителя початкових класів Головньової Д.В.

Крокуючи екологічною маршрутною картою лідери шкільного самоврядування, члени малої ініціативної групи «Волонтери» виготовили  та розповсюдили буклети про проект «Скажемо   сміттю – Ні!». У кабінеті екології стали організовано збирати кришечки від пластикових пляшок. Учні 5-11 класів були задіяні у фотокросі «Проблеми природи нашого краю». Старшокласники захищали міні-проект «Не хочемо оточуючого середовища одноразового використання».  Найменші учні школи взяли участь у конкурсі  малюнків «Я – маленька частиночка природи». Виховні години в 5-6 класах «Якби природа вміла говорити» не залишили байдужими жодного вихованця. Провели активну зустріч з  представником міської громадської організації «Голос природи» учні 5, 7, 8 класів. Завітали на уроки –екскурсії до Дитячого екогологічного центру учні 5-8 класів.

Гра від «Happy Paw» та TM  «Purina»

Учні закладу отримали пригодницьку настільну гру від «Happy Paw» та TM  «Purina». Граючи, діти  не лише потрапляють у 68 несподіваних ситуацій, але і у цікавій  формі ознайомляться з особливостями догляду за собаками: правилами вигулу, важливість вакцинації та обробки від паразитів тощо, а також можливими наслідками неправильної поведінки  з чотири лапами. А також закріплюють знання отримані на Уроці доброти

#урок_доброти2019#happypaw#purina